REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Účast na akci je pro všechny registrované zdarma. Pokud po zaregistrování zjistíte, že se nebudete moci zúčastnit, kontaktujte prosím včas organizátory na inspire@cenia.cz. Kapacita akce je omezená a Vaše místo můžeme nabídnout jiným zájemcům.

Omlouváme se, ale registrace na konferenci je z důvodu naplnění kapacity pozastavena. V případě Vašeho zájmu o účast, se nám prosím ozvětě na inspire@cenia.cz.

This form is disabled.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Potvrzením registrace na konferenci udělujete souhlas CENIA, české informační agentuře životního prostředí se sídlem Vršovická 1442/65, 100 10 Praha 10, IČO: 45249130, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů a volném pohybu těchto osob a o zrušení směrnice 95/46/ES (všeobecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovávali tyto osobní údaje: Jméno; Příjmení; Telefon; Organizace; Kontaktní e-mail. Jméno; Příjmení; Telefon; Organizace; Kontaktní e-mail je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je potřebné je zpracovat za účelem finančního doložení akce do 8. 10. 2025.